Tarptautiniai INFA grožio estetikų diplomai

Mokykla „Art of Beauty“ vienintelė Lietuvoje suteikia tarptautinius INFA grožio estetikų diplomus, leidžiančius dirbti 50 pasaulio šalių 5 kontinentuose!
INFA egzaminus, drauge su „Art of Beauty“ mokyklos studentais, po specialaus paruošimo gali laikyti ir dirbantys kosmetologai!


INFA egzaminus priimami laikyti tik kosmetologai, kurie turi ne mažiau 1 metų darbo stažą ir jau yra baigę 2 ar 3 metų trukmės mokslą Lietuvoje ir turi atitinkamos kvalifikacijos diplomą.

Kosmetologai, kurie yra baigę 6 mėnesių kvalifikacinius kursus, gali laikyti INFA diplomą jei darbo stažas yra ne mažiau 3 metai.

Paruošimas egzaminui trunka 1 savaitę. Planuojama ruošti balandžio 2-6 d.d. Vietų skaičius ribotas. Egzaminas - birželio 15 d.

Kaina su paruošimu - 3000 lt.

Egzaminą sudaro: praktinis egzaminas, demonstruojantis visas specialisto įgytas kompetencijas.

Kandidatai, sėkmingai išlaikę egzaminą yra įvertinami Tarptautiniu estetiko diplomu. Surinkusiems aukščiausius balus (ne mažiau kaip 85% visos galimos taškų sumos) bus įteiktas GOLD MASTER diplomas. Sertifikatų turėtojų registras yra saugomas tarptautiniame federacijos padalinyje Briuselyje.

Suteikiamas Visage – Face & Body – Body (veido ir kūno grožio estetikas) diplomas.

Viešoji įstaiga Mokykla "Art of Beauty"

www.mokyklaaob.lt

Lietuvos Kosmetikų ir kosmetologų asociacija 2010 gegužės 20 dieną tapo INFA nariu. INFA – tai tarptautinė estetikų federacija. Ši asociacija įsteigta Belgijoje, o yra žinoma visame pasaulyje, jos atstovybės issidėsčiusios beveik 50 šalių. INFA atstovaujančiose mokymo įstaigose ruošiami aukšto lygio grožio ir estetikos specialistai.

 sertifikatas_infa

 INFA pagrindinis tikslas - suvienodinti grožio estetiko ir grožio terapeuto specialybės kvalifikacjų sistemą Europos sąjungoje, kad ateityje šie specialistai gave kvalifikacijos diplomą pvz. Lietuvoje galėtų dirbti kiekvienije Europos sąjungos šalyje.

  www.infa.org