Apie mus

kkal-logo-1000x1006

KOSMETIKŲ IR KOSMETOLOGŲ ASOCIACIJA

2009 vasario mėnesį įsteigta nepelno siekianti įmonė - KOSMETIKŲ IR KOSMETOLOGŲ ASOCIACIJA. Asociacijos nariais gali tapti kosmetiko ir ar kosmetologo išsilavinimą turintys fiziniai asmenys, bei juridiniai asmenys - profesionalios kosmetikos platintojai, grožio salonai, bei mokymo įstaigos, ruošiančios kosmetikus ir kosmetologus, ir jų studentai.

Asociacijos uždaviniai:

  • Parengti ir teikti svarstymui projektus, susijusius su kosmetiko ir kosmetologo profesiniais standartais, kompetencijomis, kvalifikacijos pripažinimu ir licencijavimu.
  • Užtikrinti galimybes visiems srities specialistams ir besidomintiems šia sritimi keistis informacija, įgyti ir gilinti žinias bei įgūdžius; skatinti partnerystę ir bendradarbiavimą tarp profesionalios kosmetikos platintojų ir kosmetikų bei kosmetologų.
  • Leisti ir platinti informacinius asociacijos leidinius, katalogus, specializuotą žurnalą srities specialistams.
  • Organizuoti ir vykdyti keliones į seminarus, parodas, kongresus ir konferencijas užsienio šalyse.
  • Skatinti kosmetikų ir kosmetologų bendradarbiavimą su dermatologais, estetinės medicinos specialistais, netradicinės medicinos atstovais.
  • Bendradarbiauti su kosmetikus ir kosmetologus ruošiančiomis mokymo įstaigomis Lietuvoje ir užsienyje.
  • Pristatyti asociacijos nariams naujausias technologijas ir technikas kosmetologijos srityje.

 

IMG 8226 

 

Lietuvos Kosmetikų ir kosmetologų asociacija 2010 gegužės 20 dieną tapo INFA nariu. INFA – tai tarptautinė estetikų federacija. Ši asociacija įsteigta Belgijoje, o yra žinoma visame pasaulyje, jos atstovybės išsidėsčiusios beveik 50 šalių. INFA atstovaujančiose mokymo įstaigose ruošiami aukšto lygio grožio ir estetikos specialistai.

INFA pagrindinis tikslas - suvienodinti grožio estetiko ir grožio terapeuto specialybės kvalifikacijų sistemą Europos sąjungoje, kad ateityje šie specialistai gavę kvalifikacijos diplomą pvz. Lietuvoje galėtų dirbti kiekvienoje Europos sąjungos šalyje.

sertifikatas_infa