Kaip tapti asociacijos nariu

STOJIMO Į ASOCIACIJĄ BŪDAI:

1. Elektroniniu būdu:

Reikia užpildyti narystės prašymą ir pervesti metinį nario mokestį į prašyme nurodytą sąskaitą. Užpildytą prašymą su reikalingais dokumentų priedais atsiųsti elektroniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Prašymo forma spauskite čia

2. KKAL kvalifikacijos seminaro metu:

Atvykti į KKAL seminarą nuo 9.30 val. ir vietoje užpildžius prašymą, susimokėti nario mokestį grynais. Iš karto galėsite dalyvauti kvalifikacijos kėlimo seminare.

 

METINIS NARYSTĖS MOKESTIS:

Registracijos mokestis mokamas įstojant į asociaciją. Stoti į KKAL galima visų kalendorinių metų eigoje.

Fiziniams asmenims: studentams / mokiniams, studijuojantiems grožio ir sveikatinimo specialybes, taip pat kosmetikams ir kosmetologams narystės mokestis metams 55 € (galimybė dalyvauti nemokamuose kvalifikacijos kėlimo seminaruose).

Juridiniams asmenims – narystės mokestis metams 145 € (du įmonės atstovai gali dalyvauti nemokamuose kvalifikacijos kėlimo seminaruose).

Juridiniai asmenys drauge su asociacija gali organizuoti KKAL kvalifikacijos kėlimo seminarus. Išlaidas už seminarų organizaciją (150 €) padengia juridiniai KKAL nariai. Jiems suteikiama galimybė talpinti atstovaujamos įmonės/prekės ženklo logotipą bei informaciją apie savo rengiamus seminarus asociacijos internetiniame puslapyje bei Facebook paskyroje.

Asociacijos nariams seminarai nemokami, ne asociacijos nariams - vieno seminaro kaina 30 €.

Mokymo įstaigų atstovai (du asmenys iš vienos institucijos) ir KKAL informacinių rėmėjų atstovai visada laukiami asociacijos seminaruose nemokamai!

Seminarų grafiką žiūrėkite skiltyje KKAL seminarai.