Kaip tapti asociacijos nariu

STOJIMO Į ASOCIACIJĄ BŪDAI:

1. Elektroniniu būdu:

Reikia užpildyti narystės prašymą ir pervesti metinį nario mokestį į prašyme nurodytą sąskaitą. Užpildytą prašymą su reikalingais dokumentų priedais atsiųsti elektroniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Atsisiųsti prašymo forma

2. KKAL kvalifikacijos seminaro metu:

Atvykti į KKAL seminarą nuo 9.30 val. ir vietoje užpildžius prašymą, susimokėti nario mokestį grynais. Iš karto galėsite dalyvauti kvalifikacijos kėlimo seminare.

 

METINIS NARYSTĖS MOKESTIS:

Registracijos mokestis mokamas įstojant į asociaciją. Stoti į KKAL galima visų kalendorinių metų eigoje.

Studentams / mokiniams, studijuojantiems grožio ir sveikatinimo specialybes, narystės mokestis metams – 30 € (galimybė dalyvauti 6 nemokamuose kvalifikacijos kėlimo seminaruose nuo įstojimo dienos).

Fiziniams asmenims  kosmetikams, grožio terapeutams ar kosmetologams, taip pat kitiems sveikatos priežiūros specialistams narystės mokestis metams 90 € (galimybė dalyvauti 6 nemokamuose kvalifikacijos kėlimo seminaruose nuo įstojimo dienos)

Juridiniams asmenimsnarystės mokestis metams 145 € (du įmonės atstovai gali dalyvauti 6 nemokamuose kvalifikacijos kėlimo seminaruose nuo įstojimo dienos). Juridiniai asmenys drauge su asociacija gali organizuoti vieną per metus KKAL kvalifikacijos kėlimo seminarą sumokėjus seminaro organizavimo išlaidų mokestį 150 €, talpinti atstovaujamo kosmetikos ženklo logotipą KKAL puslapyje, bei talpinti informaciją apie savo rengiamus seminarus asociacijos Facebook paskyroje.

Asociacijos nariams – seminarai nemokami, ne asociacijos nariams – vieno seminaro kaina – 30 €.

Mokymo įstaigų atstovai (du asmenys iš vienos institucijos) ir KKAL informacinių rėmėjų atstovai visada laukiami asociacijos seminaruose nemokamai!

Seminarų grafiką žiūrėkite skiltyje KKAL seminarai.