Narystė

STOJIMO Į ASOCIACIJĄ BŪDAI:

1. Elektroniniu būdu:

Reikia užpildyti narystės prašymą ir pervesti metinį nario mokestį į prašyme nurodytą sąskaitą. Užpildytą prašymą su reikalingais dokumentų priedais atsiųsti elektroniu paštu info@kkal.lt

 

Prašymą narystei rasite čia. 

2. KKAL kvalifikacijos seminaro metu:

Atvykti į KKAL seminarą nuo 9.30 val. ir vietoje užpildžius prašymą, susimokėti nario mokestį grynais. Iš karto galėsite dalyvauti kvalifikacijos kėlimo seminare.

METINIS NARYSTĖS MOKESTIS:

Registracijos mokestis mokamas įstojant į asociaciją. Stoti į KKAL galima visų kalendorinių metų eigoje.

Fiziniams asmenims: studentams / mokiniams, studijuojantiems grožio ir sveikatinimo specialybes, taip pat kosmetikams ir kosmetologams narystės mokestis metams 55 € (galimybė dalyvauti nemokamuose kvalifikacijos kėlimo seminaruose).

Juridiniams asmenims – narystės mokestis metams 145 € (du įmonės atstovai gali dalyvauti nemokamuose kvalifikacijos kėlimo seminaruose).

Juridiniai asmenys drauge su asociacija gali organizuoti KKAL kvalifikacijos kėlimo seminarus. Išlaidas už seminarų organizaciją (150 €) padengia juridiniai KKAL nariai. Jiems suteikiama galimybė talpinti atstovaujamos įmonės/prekės ženklo logotipą bei informaciją apie savo rengiamus seminarus asociacijos internetiniame puslapyje bei Facebook paskyroje.

Asociacijos nariams seminarai nemokami, ne asociacijos nariams – kaina priklauso nuo seminaro/ konferancijos apimties- skelbiama kiekvienam renginiui atskirai.

Mokymo įstaigų atstovai (du asmenys iš vienos institucijos) ir KKAL informacinių rėmėjų atstovai visada laukiami asociacijos seminaruose nemokamai!

Seminarų grafiką žiūrėkite skiltyje KKAL seminarai.